logo
Ciężko jest odpowiedzieć jednoznacznie na tak zadane pytanie. Poza cenami zadaszeń typowych podanych na naszej stronie należałoby określić wymiar i kształt tarasu jaki chce się zabudować, ustalić czy i w jaki sposób mają być zabudowane ściany oraz ustalić sposób i możliwości montażowe.
W ciągu ostatnich lat wypracowaliśmy schemat współpracy z klientem wyglądający następująco:
- jeżeli klient nie był jeszcze u nas w salonie pokazowym i nie wybrał systemu to wówczas zapraszamy klienta do siebie z prośbą o przygotowanie wymiarów tarasu (szerokości, głebokości oraz wysokości przy ścianie), a także zdjęć tarasu. Tak abyśmy mogli udzielić bardziej wyczerpującej odpowiedzi podczas wizyty.
- W przypadku gdy klient był u nas bez wymiaraów i udało nam się ustalić oczekiwania klienta prosimy wówczas o wysłanie tych wymiarów i zdjęć na nasz adres mailowy wraz z ustaleniami z biura. W tym drugim wypadku należy już tylko poczekać na ofertę od nas.
Zazwyczaj staramy się wysłać ofertę maksymalnie w ciągu 2 dni roboczych w przypadku rozwiazań prostych. W przypadku dachów bardziej skomplikowanych czas oczekiwania na wycenę może wyglądać różnie w zależności od skomplikowania dachu. Mimo tego, że dokadamy wszelkich starań do wykonywania ofert na bieżąco czasami nie będziemy w stanie wyrobić się w planowanym czasie dlatego jeżeli nie otrzymają Państwo oferty w ciągu 2-3 dni prosimy o przypomnienie się telefonicznie lub mailowo.